Музи не мовчать

Матеріал з Вікі «Тетяна Череп-Пероганич»

«Музи не мовчать» — науково-мистецький форум, проведений Інститутом літератури ім. Т. Г. Шевченка НАН України 20—25 червня 2022. 24 червня — Тетяна Череп-Пероганич читала свої вірші в рамках мистецької частини форуму. Модератор — Юрій Ковалів.